betclic

Trener Korony: Jestem spokojny o zaangażowanie piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 07:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Korona-Zagłębie)

Już w sobotę Koronę czeka domowy pojedynek z Pogonią Szczecin. - Jestem spokojny o zaangażowanie piłkarzy. Wierzę w ten zespół i na pewno czeka nas kolejne ciekawe spotkanie – zapowiada trener Żółto-czerwonych, Maciej Bartoszek cytowany przez oficjalną stronę kielczan.

Szkoleniowiec cieszy się sporem komfortem kadrowym. Za kartki zawieszony jest Radek Dejmek, kontuzję leczy jeszcze Łukasz Sekulski, ale wszyscy inni są gotowi do gry – łącznie z długo pauzującym Djibrilem Diawem.

Trener nie wie jeszcze, jaką jedenastkę pośle w sobotę na boisko. - Proszę popatrzeć, jak było w moim poprzednim klubie. Ciężko było przewidzieć, jaki będzie skład – ucina.

Zestawienie personalne z wygranego pojedynku z Zagłębiem Lubin okazało się skuteczne. - Wyglądało to dobrze, co nie znaczy, że na przykład Dani Abalo nie dał dobrej zmiany. Mamy też „Zajączka”, który mocno tupie, by wskoczyć do składu – dodaje Bartoszek, który nie ma zamiaru zestawiać Pogoni z poprzednim rywalem kieleckiego zespołu. - Zarówno jedna, jak i druga drużyna mają plusy i minusy, wady i zalety. Ważne, żebyśmy to my prezentowali się lepiej – podsumowuje swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela