betclic

Trener Korony: Jesteśmy zdenerwowani

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 10:27, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

– Dopóki mogliśmy stawialiśmy im czoła. Plusem tego spotkania jest to, że drużyna chciała walczyć. Koronę zawsze pamiętam z ogromnej walki i chciałbym, żeby tak grała – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Legią Warszawa (2:4) tymczasowy szkoleniowiec Korony Kielce, Sławomir Grzesik.

Żółto-Czerwoni po 14. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory ekipa z Kielc zgromadziła na swoim koncie czternaście punktów. Do ósmej Pogoni Szczecin traci w tym momencie trzy "oczka".

Zagraliśmy dobre zawody, szczególnie w pierwszej połowie. Duże znaczenie miała czerwona kartka, którą dostaliśmy na początku drugiej połowy. Grając z takim zespołem jak Legia, te 20 minut gry w osłabieniu zadecydowało. Warszawianie nas po prostu zmęczyli – stwierdził Sławomir Grzesik, cytowany przez "korona-kielce.pl".

Dopóki mogliśmy stawialiśmy im czoła. Plusem tego spotkania jest to, że drużyna chciała walczyć. Koronę zawsze pamiętam z ogromnej walki i chciałbym, żeby tak grała – zaznaczył.

Każdy spodziewał się, że nie postawimy się Legii i będzie tylko wysoki wynik. Postraszyliśmy warszawian na tyle ile było nas stać. Jestem bardzo zdenerwowany, szatnia także. Pokazaliśmy jednak kierunek, w którym trzeba iść. W piłce nożnej nie zrobi się wszystkiego od pstryknięcia palcem – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Szmugler
Zarejestrowany od: 297 dni
Ilość komentarzy: 2523
Oceny: -20970
Kibicuje:
Real Madryt
29.10.2016 / 12:18:37
Legia pokazała klase
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20476
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 10:50:52
Stresujący to był mecz. :)

Tabela