betclic

Trener Korony: Najlepiej byłoby zagrać z przedszkolakami

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 15:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Korony)

- Najważniejsze to powrócić do naszego stylu grania, bo wynik wtedy na pewno przyjdzie z czasem. Na początku tego sezonu były dobre momenty. Potem ten ogień zgasł i teraz musimy ponownie rozpalić tą iskrę, żebyśmy byli taką drużyną jak na początku - powiedział Tomasz Wilman, cytowany przez oficjalną stronę Korony. 

Kielczanie w meczu 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrają z Ruchem Chorzów. Przed drużyną Tomasza Wilmana trudne zadanie przełamania złej passy, bowiem cztery ostatnie ligowe spotkania popularne "Scyzory" przegrały. 

- Pracujemy cały czas tak samo. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Chcieliśmy dokonać paru zmian, ale nie było ku temu możliwości. Spodziewaliśmy się, że kiedyś przyjdzie ten trudny moment. Przestrzegaliśmy przed tym, aby chłopcy nie wpadali w euforię i dalej robili swoje. Na początku sezonu podchodziliśmy do siebie z lekką niepewnością, potem okazało się, że gdy jesteśmy razem drużyną, to możemy osiągać wyniki - ocenił szkoleniowiec Korony.

Tomasz Wilam nie liczy na to, że w Chorzowie jego drużyna zdobędzie trzy punkty z łatwością. Ruch to zespół, który także zanotował porażki w czterech poprzednich kolejkach i będzie walczył o długo wyczekiwane zwycięstwo. 

- Nie ma dobrego przeciwnika na przełamanie. Najlepiej byłoby zagrać z przedszkolakami. Nikt się nie położy na murawie i powie, że pomoże Koronie, bo jest w trudnej sytuacji. Sami musimy to wywalczyć. Spotkanie z Ruchem na pewno nie będzie proste - podsumował Wilman.
Źródło: asinfo./własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela