betclic

Trener Korony: Nigdy nie można być za spokojnym

Ostatnia aktualizacja: 16/09/16 13:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– W zeszłym sezonie obronili się przed spadkiem, gdzie wielu ludzi już ich na niego skazywało. A teraz w starciu z wicemistrzem podnieśli się z 0:3 na 3:3. To wielka sztuka. Trzeba być czujnym – przyznał przed meczem z Górnikiem Łęczna szkoleniowiec Korony Kielce, Tomasz Wilman.

Żółto-czerwoni po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się, z dorobkiem czternastu punktów, w ligowej tabeli na czwartym miejscu. Do prowadzącej przez Michała Probierza Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie dwa "oczka".

– Kadra wygląda na razie w porządku. Taki pozytywny ból głowy czasami kończy się jednak dziwnymi wypadkami. Nigdy nie można być za spokojnym i trzeba się dobrze przygotować. Życie może zgotować różne niespodzianki – stwierdził Tomasz Wilman, cytowany przez "korona-kielce.pl".

– Nie wykluczam, że Rafał Grzelak wróci, ale nie wykluczam też, że zostanie ta sama jedenastka. Możliwe, że dojdzie do zmian na skrzydłach. Ale to musi być przemyślana roszada, która da nam jakość i zaskoczy przeciwnika
– zaznaczył.

– W zeszłym sezonie obronili się przed spadkiem, gdzie wielu ludzi już ich na niego skazywało. A teraz w starciu z wicemistrzem podnieśli się z 0:3 na 3:3. To wielka sztuka. Trzeba być czujnym, my tacy pozostajemy i musimy bardzo uważać
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!