betclic

Trener Korony: Wisła potrafi grać w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 22/08/16 22:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, bo Wisła potrafi grać w piłkę. Rywalizacja była wyrównana. Jedna i druga drużyna mogła ją zakończyć zwycięstwem - przyznał na konferencji prasowej po starciu z Wisłą Kraków (1:0) szkoleniowiec Korony Kielce, Tomasz Wilman.

Dzięki wygranej Złocisto-Krwiści awansowali w ligowej tabeli na dziewiąte miejsce. Na tym etapie rozgrywek ekipa z Kolporter Arena ma na swoim koncie osiem "oczek". Na ich dorobek punktowy złożyły się dwa remisy i dwie wygrane.

- Spodziewaliśmy się takiego spotkania i trudnej przeprawy, bo Wisła potrafi grać w piłkę. Rywalizacja była wyrównana. Jedna i druga drużyna mogła ją zakończyć zwycięstwem. Skończyliśmy to w ostatniej akcji meczu po dobrym strzale Jacka Kiełba i mamy trzy punkty - powiedział Tomasz Wilman, cytowany przez "korona-kielce.pl". 

- Jestem przekonany, że dzisiaj wróciło do nas to, czego we wcześniejszych meczach nie zdobyliśmy, mimo że graliśmy dobrze. To sztuka wygrywać takie spotkania, kiedy nie jest się zdecydowanie lepszym
- kontynuował.

- To pokazuje, że ta drużyna się buduje i podąża w dobrym kierunku. To jest nasz ogromny sukces. Cieszymy się, ale wiemy co jest do poprawy przed rywalizacją z kolejną Wisłą. Teraz jednak jest czas na radość - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela