betclic

Trener Korony: Z Lechem graliśmy to, co chcieliśmy grać

Ostatnia aktualizacja: 07/08/16 11:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- To zwycięstwo bardzo mnie cieszy. Jestem zadowolony z postawy drużyny, to jest naturalna konsekwencja wyniku. Zaimponowała mi cierpliwość zawodników - powiedział Tomasz Wilman, trener Korony, po wygranej z Lechem Poznań 4:1, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Kielc.

- Graliśmy w przewadze to, co chcieliśmy grać. Wyprowadzaliśmy kontry. Bardzo nas cieszy wsparcie kibiców, które czuliśmy od samego początku spotkania. Drużyna pokazała charakter i zaangażowanie. Chłopcy się cieszą, ale już za chwilę trzeba wziąć się do pracy - stwierdził szkoleniowiec kielczan.

- Łukasz Sekulski mocno pracował. Pewnie strzelił bramkę z karnego, a potem dołożył gola z głowy. Wykonał też kawał dobrej roboty dla drużyny. Zmiana Sekulskiego na Palankę wydawała nam się naturalna w tamtym momencie. Zmiennicy dobrze się pokazali. Byli cały czas skoncentrowani i dali nam jakość - ocenił trener Wilman.

- To było trudne spotkanie. Już nie raz w historii piłki okazywało się, że drużyny grające w przewadze nie wygrywały meczów. Nieraz wtedy mecz jest cięższy, bo drużynę ponosi fantazja i wtedy to kończy się różnym wynikiem. Jeszcze raz muszę pochwalić drużynę za cierpliwość. Wyłączyli emocje, grali z chłodną głową do końca. Podjęliśmy walkę, ale pokazaliśmy też dużo aspektów czysto piłkarskich - podkreślił trener Korony.

- Jacek Kiełb robił to, co do niego należy. Pracuje dla drużyny i to mi się najbardziej podoba. Nie zagrałby jednak takiego meczu, gdyby nie jego koledzy. O to chodzi, żeby sobie pomagać, a nie myśleć o indywidualnych popisach - zakończył Wilman.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 484 dni
Ilość komentarzy: 4516
Oceny: +27492
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
07.08.2016 / 11:31:17
To co chcieliscie xD graliscie 85 min przeciwko 10 tego chcieliscie to macie xD