betclic

Trener Lazio apeluje o odwagę

Ostatnia aktualizacja: 23/10/15 09:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrew, wikicommons

Szkoleniowiec Lazio Rzym Stefano Pioli nie krył satysfakcji i dumy z gry swoich podopiecznych w czwartkowym spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy.

"Biancocelesti" już po sześciu minutach konfrontacji z Rosenborgiem Trondheim grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę ujrzał Brazylijczyk Mauricio, ale mimo tego zdobyli trzy bramki i pokonali norweski zespół 3:1.

- Ten poważny błąd był wynikiem pewnej naiwności i utraty koncentracji. To nie powinno się zdarzyć. Musimy wyeliminować takie elementy gry i być bardziej odważni - ostrzegł Sarri Latynosa w rozmowie z "Corriere dello Sport".

- To było dla nas bardzo ważne, aby wygrać ten mecz. Źle rozpoczęliśmy, ale odpowiedź moich zawodników była właściwa. Musieliśmy włożyć dodatkowy wysiłek w ten mecz, dlatego potrzebowaliśmy doświadczenie Mauriego. Widziałem zrównoważony zespół, było wiele pozytywnych aspektów, ale wciąż musimy pracować nad uniknięciem pewnych błędów - podkreślił opiekun "Biancocelestich".

- Mieliśmy dobrze rozpracowanych naszych rywali, poświęciliśmy im sporo uwagi przed meczem. Nie chciałem po czerwonej kartce zmieniać stylu naszej gry, co wiązałoby się z utratą jej jakości. Potrzebowaliśmy wytrzymalszych nóg i to nam się udało - podsumował Stefano Pioli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!