betclic

Trener Lecha: Zapytałem się moich graczy, czy są zadowoleni, że ich klub zajmuje dopiero 12 miejsce

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 21:32, Komentarzy: 2

0
2
Fot. lechpoznan.pl

Lech Poznań pokonał dzisiaj Pogoń Szczecin. Zadowolenia po zwycięstwie nie ukrywał trener lechitów, Nenad Bjelica.

Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się odrobić wynik i zdobyć ważne trzy punkty. Ponadto cieszę się, że drużyna podtrzymała dobrą passę zwycięstw przed własną publicznością. Muszę powiedzieć, że piłkarze dali z siebie wszystko i jestem zadowolony z ich postawy w tym spotkaniu. Oczywiście popełnialiśmy błędy taktyczne, które w najbliższym czasie będziemy musieli wyeliminować. Graliśmy z przeciwnikiem, który jest mocny w grze z kontry - Pogoń starała się, szczególnie w pierwszej połowie, wykorzystać swój atut, ale udało nam się przeciwstawić - ocenił cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Drużyna pokazała charakter, szczególnie po stracie bramki. Cieszę się, że odwróciliśmy losy spotkania i zdobyliśmy trzy punkty, które pozwalają nam się wspiąć w górę tabeli. Przed meczem zapytałem zawodników, którzy mieli wystąpić w pierwszej jedenastce o to czy oni, jako reprezentanci krajów są zadowoleni z faktu, że ich klub znajduje się dopiero na dwunastym miejscu w tabeli - wyjawił Nenad Bjelica.

- Zawsze będę dziękował naszym kibicom za ich doping, ponieważ to dla nas ogromne wsparcie. Szanujemy naszych kibiców, bo oni są wiatrem w nasze plecy. Swoje wsparcie pokazali nam dopingując nas żywo przez ponad 90 minut. Oczywiście widziałem transparent przygotowany przez kibiców - w przerwie wyjaśniłem piłkarzom co tam było napisane, a potem im powiedziałem, że bardzo lubię w drużynie mieć gwiazdy, ale takie, które walczą przez cały mecz - zakończył trener Lecha.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
Niviuk
Zarejestrowany od: 714 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +1142
Kibicuje:
Bayern Monachium Juventus Turyn Polska
12.09.2016 / 07:10:05
Taktykę mógł tylko zaszczepić, za szybko by mógł prowadzić swoją "wizję gry", ale jedynie co jeszcze mógł zrobić, to właśnie zmotywować graczy.. Po rezultacie widać, że to mu się udało.
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1393 dni
Ilość komentarzy: 8265
Oceny: -8484
12.09.2016 / 04:10:55
Bla,bla,bla,i tak nadejdzie szara rzeczywistosc.