betclic

Trener Lechii: Chcemy wygrać z Legią

Ostatnia aktualizacja: 29/10/15 17:05, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Thomas von Heesen stwierdził, że jeśli jego piłkarze zagrają na maksimum swoich umiejętności to będę w stanie wygrać w najbliższym spotkaniu z Legią Warszawa.

Podopieczni niemieckiego trenera spotkają się z klubem ze stolicy Polski w 14 serii gier Ekstraklasy. Mecz pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrany 31 października o godz. 18:00.

- Legia to klasowy klub, którego status jest podobny do tego, jaki ma Bayern Monachium w Niemczech. Ma w swoim składzie bardzo dobrych piłkarzy, jak Nikolić, Trickovski czy Duda. Uważam też, że Guilherme jest jednym z najlepszych lewoskrzydłowych w Ekstraklasie - powiedział von Heesen cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mecz z nimi będzie dla nas dużym wyzwaniem, ale mamy w nim swój cel. Chcemy z Legią wygrać i przeskoczyć ją w tabeli. Skupiamy się na naszym planie i mam nadzieję, że moim piłkarze będą podążać tymi ścieżkami, jakie im wytyczyłem na treningu. Jeśli będziemy w stanie powtórzyć w spotkaniu to, co wytrenowaliśmy we własnym gronie, to będziemy bliscy sukcesu - dodał Niemiec.

- Na pewno będzie nam potrzebna sieć złożona z zawodników, która pomoże nam obronić się przed atakami Legii. Nastawiamy się na fizyczne, bardzo intensywne spotkanie, w które zainwestujemy nasze wszystkie siły i umiejętności - kontynuował szkoleniowiec gdańskiego zespołu.

Trener gdańszczan wypowiedział się również na temat sytuacji kadrowej swojej drużyny.

- Uporaliśmy się już z częścią kłopotów zdrowotnych w zespole. Przede wszystkim cieszy mnie powrót do gry Michała Maka. To dla nas bardzo ważny zawodnik, który potrafi zrobić na boisku różnicę. Jest gotowy do gry i liczę na niego w sobotę. W dalszym ciągu wyłączeni z treningów są Łukasz Budziłek i Lukas Haraslin. Lukas w poniedziałek powinien wrócić do zajęć i będziemy musieli odbudować jego formę. Wypadł nam za to Adam Buksa, który ma kłopot z kostką i być może czeka go zabieg operacyjny, poza tym Daniel Łukasik doznał na treningu urazu stopy i jego występ w meczu z Legią stoi pod znakiem zapytania - podsumował opiekun "Lechistów".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
pro-rok
Zarejestrowany od: 1179 dni
Ilość komentarzy: 266
Oceny: +950
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
29.10.2015 / 18:46:02
a ja chce zeby legia wam dokopala/

Tabela