betclic

Trener Lechii: Graliśmy jak mężczyźni

Ostatnia aktualizacja: 03/10/15 08:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Lechia Gdańsk odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni Thomasa von Heesena wygrali na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 3:0.

- Gratulacje dla Jagiellonii za pierwszą połowę. W przerwie cieszyliśmy się, że było 0:0, bo równie dobrze mogło być 0:3. W drugiej połowie zmieniła się mentalność moich zawodników. To co pokazaliśmy przed przerwą, to była katastrofa – mówił po meczu trener Lechii Gdańsk Thomas von Heesen.

- Czasem trzeba mieć trochę szczęścia, ale po przerwie z naszej strony byli zupełnie inni piłkarze. Graliśmy jak mężczyźni. Wcześniej tylko oglądaliśmy poczynania rywala, nie byliśmy agresywni, ale to się zmieniło, być może powiedziałem dobre słowa w przerwie – dodał Niemiec.

- Po zdobyciu pierwszego gola było nam łatwiej, przede wszystkim bronić długie piłki. Nie stwarzaliśmy rywalom miejsca, sami mieliśmy go więcej w ofensywie i graliśmy dużo lepiej. Wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Graliśmy jak dobra drużyna, mieliśmy posiadanie piłki i czekaliśmy na swoje sytuacje. Wiedzieliśmy, że rywal będzie odczuwał trudy poniedziałkowego meczu – zakończył von Heesen.
Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Milanista001
Zarejestrowany od: 978 dni
Ilość komentarzy: 524
Oceny: +3284
Kibicuje:
AC Milan Włochy Polska
03.10.2015 / 09:37:33
W końcu! :)

Tabela