betclic

Trener Lechii: Gratuluję mojej drużynie

Ostatnia aktualizacja: 27/09/15 20:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Na konferencji prasowej po meczu Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin, trener gospodarzy, Thomas von Heesen nie krył swojego zadowolenia z gry swoich podopiecznych, którzy pomimo niekorzystnego rezultatu po pierwszej połowie zdołali w przekonującym stylu zapewnić sobie komplet punktów w meczu przed własną publicznością.

- Przede wszystkim chciałbym pogratulować mojej drużynie. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, chociaż przy stanie 0:1 nie było łatwo. Po przerwie pokazaliśmy pasję i zaangażowanie, czyli to, czego wymagam od moich piłkarzy w każdym meczu. Mam nadzieję, że teraz będzie nam łatwiej gdyż bardzo zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Jest to dla nas krok naprzód i już czekamy na następne mecze –
mówił trener Lechii Gdańsk.

Thomas von Heesen pochwalił swoich zawodników także za dyscyplinę taktyczną, która umożliwiła odwrócenie losów meczu po zmianie stron.

- Po przerwie zmieniliśmy nasz system gry. Nie pchaliśmy się już środkiem pola i zaczęliśmy atakować skrzydłami, co przyniosło wymierne skutki. W obronie zagraliśmy o wiele lepiej niż w starciu z Legią. Wciąż musimy dawać z siebie więcej przy stałych fragmentach gry - zaznaczył trener cytowany przez lechia.pl.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela