Trener Lechii: Jak wygrać, gdy tylko 5 piłkarzy robi, co powinno

ASInfo
Lechia Gdańsk przegrała wyjazdowe spotkanie z Ruchem 2:3. Po 26. minutach meczu goście przegrywali już 0:3. Trener "Biało-Zielonych", Thomas von Heesen powiedział na konferencji prasowej, że w przerwie w ostrych słowach skrytykował swoich zawodników.

W pierwszej połowie meczu było dużo okresów, w który spaliśmy. Popełnialiśmy dużo błędów, a organizacja naszej gry była zła. Trudno jest wygrać, gdy tylko pięciu zawodników wywiązuje się ze swoich zadań. Sześciu pozostałych graczy znajdowało się gdzieś indziej. Przez to trudno było o realizację tego, co zaplanowaliśmy sobie przed meczem

Ciężko jest powrócić do gry, gdy przegrywa się 0:3. W przerwie powiedziałem zawodnikom parę ostrych słów, by ich obudzić. To podziałało. Mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych, ale strzeliliśmy tylko dwa gole