betclic

Trener Lechii: Legia jak Bayern w Niemczech

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 21:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Lechia w najbliższej kolejce Ekstraklasy zmierzy się z Legią Warszawa. Trener drużyny z Gdańska, Thomas von Hessen, porównał Legię do Bayernu Monachium.

Legia to klasowy klub, którego status jest podobny do tego, jaki ma Bayern Monachium w Niemczech. Ma w swoim składzie bardzo dobrych piłkarzy, jak Nikolić, Trickovski czy Duda. Uważam też, że Guilherme ma jedną z najlepszych lewych nóg w Ekstraklasie - powiedział niemiecki szkoleniowiec o najbliższym rywalu cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Mecz z nimi będzie dla nas dużym wyzwaniem, ale mamy w nim swój cel. Chcemy z Legią wygrać i przeskoczyć ją w tabeli. Skupiamy się na naszym planie i mam nadzieję, że moim piłkarze będą podążać tymi ścieżkami, jakie im wytyczyłem na treningu - opowiadał Von Heesen.

- Jeśli będziemy w stanie powtórzyć w spotkaniu to, co wytrenowaliśmy we własnym gronie, to będziemy bliscy sukcesu. Na pewno będzie nam potrzebna sieć złożona z zawodników, która pomoże nam obronić się przed atakami Legii. Nastawiamy się na fizyczne, bardzo intensywne spotkanie, w które zainwestujemy nasze wszystkie siły i umiejętności - ocenił.
Źródło: lechia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela