betclic

Trener Lechii: Nie możemy sobie pozwolić na taką grę

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 10:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty, które oczywiście nas cieszą. Niestety, zwłaszcza w drugiej połowie meczu, nasza gra nie wyglądała tak jak ja i moi zawodnicy byśmy sobie tego życzyli – mówił po zwycięskim meczu z Ruchem Chorzów, trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.

- Jeżeli myślimy o wyższych celach, to nie możemy sobie pozwolić na taką grę, jak w drugiej połowie dzisiejszego spotkania. Jutro bądź pojutrze na spokojnie przeanalizujemy ten mecz i postaram się wyciągnąć wnioski, aby uniknąć pewnych błędów w kolejnych meczach. Czeka nas jeszcze wiele pracy, jeżeli chcemy piąć się w górę tabeli i walczyć o najwyższe lokaty – podkreślał opiekun Biało-Zielonych cytowany przez oficjalną stronę gdańszczan.

- W pierwszej połowie graliśmy świetnie i strzeliliśmy dwie naprawdę ładne bramki. W przerwie ostrzegałem moich zawodników, że Ruch dobrze się prezentuje i nie wypadł i będzie jeszcze groźny. Chciałem, aby zespół kontynuował grę z pierwszej odsłony spotkania, ale niestety, coś w drugich 45 minutach wyraźnie się zacięło. Dzisiaj będziemy się cieszyć z tej wygranej, ale jutro wracamy do pracy
– zakończył swoją wypowiedź trener Lechii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela