betclic

Trener Lechii: Nie patrzymy z góry na nikogo

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 19:22, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Nie sądzę, by fakt, że jesteśmy liderem tabeli miał jakieś znaczenie w meczu derbowym. Zresztą my sami nie przywiązujemy do tego wagi i nie patrzymy na nikogo z góry. Najważniejsze dla nas jest utrzymanie dobrej dyspozycji – przyznał na konferencji prasowej przed starciem z Arką Gdynia szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Biało-Zieloni po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. Nad drugą w tym momencie Jagiellonią Białystok mają cztery "oczka" przewagi.

– Naszą siłą w tym meczu będzie to, że jesteśmy jak jedna rodzina, która jest ze sobą na dobre i na złe. Jesteśmy skonsolidowani jako zespół, a każdy za każdego wskoczyłby w ogień. Wiadomo, że derby zawsze wywołują gorącą atmosferę wśród kibiców i dziennikarzy, ale my staraliśmy się wypośrodkować nasze emocje – stwierdził Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

– Przemotywowanie lub zobojętnienie nie są dobre, my znaleźliśmy w tym wszystkim odpowiedni balans. Naszym atutem będzie wiara w to, co robimy, bo dotychczas nasza praca przynosi dobre efekty. Mecz z Arką będzie dla nas wyzwaniem, ale jesteśmy na nie gotowi – zaznaczył

– Nie sądzę, by fakt, że jesteśmy liderem tabeli miał jakieś znaczenie w meczu derbowym. Zresztą my sami nie przywiązujemy do tego wagi i nie patrzymy na nikogo z góry. Najważniejsze dla nas jest utrzymanie dobrej dyspozycji z ostatnich tygodni – dodał były opiekun Philadelphia Union.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21387
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 18:22:30
Ciężko jest utrzymanie fotela a jeszcze cięższe dogonić Lechię. :)
Senior
bojacek
Zarejestrowany od: 266 dni
Ilość komentarzy: 567
Oceny: +3676
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Ajax Amsterdam FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
28.10.2016 / 22:04:12
Nareszcie Lechia gra ładnie oraz skutecznie.