betclic

Trener Lechii: Staramy się sprostać oczekiwaniom

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 14:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Każdy z moich piłkarzy zdaje sobie sprawę z tego, że im wyżej jesteśmy w tabeli, tym większe są oczekiwania wobec nas. My staramy się im sprostać, dlatego w sobotę chcemy wygrać z Pogonią Szczecin - powiedział Piotr Nowak, cytowany przez oficjalną stronę Lechii.

W meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Lechia zmierzy się z Pogonią Szczecin. Przed tygodniem "biało-zieloni" zremisowali z Arką (1:1) w derbach Trójmiasta, a Piotr Nowak przyznał, że jego drużyna czuje sportową złość po tym spotkaniu.

- Każdy z moich piłkarzy zdaje sobie sprawę z tego, że im wyżej jesteśmy w tabeli, tym większe są oczekiwania wobec nas. My staramy się im sprostać, dlatego w sobotę chcemy wygrać z Pogonią Szczecin. Tym bardziej, że siedzi w nas sportowa złość po zremisowanym spotkaniu derbowym w Gdyni - przekonuje szkoleniowiec Lechii.

Mimo straty punktów w Gdyni, Lechia utrzymała pozycję lidera rozgrywek. Nad drugą w tabeli Jagiellonią Białystok gdańszczanie mają dwa punkty przewagi.

- Uważam, że przeciwko Pogoni stać nas na 90 minut bardzo dobrej piłki, choć doceniamy klasę naszego rywala, który potwierdził w tym sezonie, że jest w dobrej dyspozycji i ma w składzie indywidualności, dzięki którym wygrywa mecze. Poprzez wiele wysiłku, który wkładamy jako cała drużyna w treningi i mecze ligowe, udało nam się wejść na solidny poziom. W naszych działaniach jesteśmy konsekwentni i ta konsekwencja musi nas nadal cechować - dodał Nowak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 289 dni
Ilość komentarzy: 6438
Oceny: +18541
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 21:59:18
Jak na razie to tylko pozazdrościć formy Lechii.

Tabela