betclic

Trener Lechii: Wzmocnień będzie tyle, ile trzeba

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 19:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Wzmocnień będzie tyle, ile trzeba. Ta kadra nie będzie zbyt szeroka, ale musi być mocna jakościowo. Musimy być przygotowani na mecze co kilka dni – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Biało-Zieloni w ostatecznym rozrachunku kampanię ligową zakończyli na piątym miejscu i tym samym nie wywalczyli sobie udziału w kolejnych eliminacjach Ligi Europy. W sumie na swoim koncie zgromadzili trzydzieści dwa punkty.

Myślę, że musimy się wzmocnić jakościowo. Rozmawiałem już z prezesem Adamem Mandziarą i radą nadzorczą. Nie chcemy jednak wprowadzać wielkiej rewolucji, bo runda wiosenna pokazała, że ci piłkarze, których mamy w kadrze, są w stanie coś osiągnąć – powiedział Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

– Wzmocnień będzie tyle, ile trzeba. Ta kadra nie będzie zbyt szeroka, ale musi być mocna jakościowo. Wiemy, czego oczekiwać od nich i na pewno będziemy dużo wymagać. Mecze przed własną publicznością pokazały, że potrafią grać w piłkę, ale podczas spotkań wyjazdowych było widać nasze słabości. Musimy być przygotowani na mecze co kilka dni – zaznaczył.

Mamy sporządzony plan ramowy naszych przygotowań do przyszłego sezonu, ale pewne rzeczy zostały jeszcze do ustalenia. Poinformujemy o wszystkim, jak tylko będzie to możliwe. Będziemy chcieli się spotkać także z kibicami przed lub po obozie. W najbliższych dniach na pewno wszystko będzie jasne – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 8138
Oceny: -8832
20.05.2016 / 00:57:22
Widzialem ogloszenia na bazarze ze Lechia poszukuje chetnych do grania w klubie.

Tabela