betclic

Trener Lechii zadowolony z remisu ze Śląskiem

Ostatnia aktualizacja: 07/08/16 08:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Jestem generalnie zadowolony z przebiegu tego meczu i przede wszystkim organizacji naszej gry - powiedział Piotr Nowak, trener Lechii, po bezbramkowym remisie ze Śląskiem we Wrocławiu, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Gdańska.

- Mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, ale zabrakło nam w nich zimnej krwi. Nad ofensywą musimy z pewnością jeszcze popracować, natomiast bardzo dobrze spisaliśmy się w grze defensywnej. Nie tylko chodzi mi o postawę obrońców. Także w środku pola pomocnicy spełnili swoje zadanie. Michał Chrapek razem z kolegami wymieniali się w zadaniu wyłączeniu z gry lidera Śląska - Ryoto Morioki. Wyszło im to bardzo dobrze - ocenił szkoleniowiec Lechii.

- Wywalczony punkt należy szanować. Dlaczego nie wszedł na boisko Sebastian Mila? Zdecydowałem się na inne zmiany, które miały nam pozwolić w płynniejszym przejściu z obrony do ataku, co robiliśmy czasem zbyt nerwowo i za szybko. Wracając do Seby, to potrzebuje on jeszcze trochę treningu, by dojść do pełnej dyspozycji. Myślę, że za tydzień, góra dwa, osiągnie wysoką formę i będzie w stu procentach gotowy do gry - stwierdził Nowak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela