betclic

Trener Lechii: Zagraliśmy bardzo dobrze

Ostatnia aktualizacja: 07/02/16 10:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Lechia Gdańsk pokonała w meczu kontrolnym pierwszoligowego Zawiszę Bydgoszcz 2:0 (2:0). Tuż po tym sparingu szkoleniowiec Biało-Zielonych, Piotr Nowak przyznał, iż jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Bramki w tym spotkaniu dla przedstawiciela piłkarskiej Ekstraklasy, który do rundy wiosennej przystępuje z dwunastego miejsca w tabeli, strzelali odpowiednio w 4. minucie Lukas Haraslin oraz kilka chwil później Daniel Łukasik.

- Muszę przyznać, że w sparingu z Zawiszą wypadliśmy bardzo dobrze. Utrzymanie pressingu, rozegranie i strzelona bramki dają naprawdę dużo satysfakcji. Jednak prawdziwy test dla naszej drużyny będzie w przyszłą sobotę, kiedy zagramy z Podbeskidziem Bielsko-Biała - stwierdził były opiekun Philadelphia Union, cytowany przez "lechia.pl".

- Do pierwszego wiosennego meczu w Ekstraklasie został jeszcze tydzień, więc będziemy jeszcze ciężko pracować, by ta próba generalna wypadła jak najlepiej. To co zrobiliśmy do tej pory daje nam satysfakcję, ale trzeba poprawić to, co wymaga jeszcze korekty - kontynuował.

- Na pewno widać, że mamy wyrównaną kadrę i każdy z tych chłopaków, którzy w niej są, może otrzymać swoją szansę - dodał 51-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!