betclic

Trener Lechii załamany

Ostatnia aktualizacja: 01/08/15 09:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Lechia zremisowała z Pogonią 1:1 w meczu trzeciej kolejki Ekstraklasy. Trener zespołu z Gdańska, Jerzy Brzęczek, wciąż drży o posadę.

Lechia w ostatnich miesiącach gra bardzo słabo. W ostatnich siedmiu meczach zdobyła tylko dwa punkty. To dużo poniżej rozbudzonych oczekiwań. Co prawda Adam Mandziara, prezes klubu, zapewnił, że pozycja Brzęczka nie jest zagrożona, lecz może to być tylko niewiele znacząca formułka. Zwłaszcza, że nie widać żadnych symptomów poprawy.

- Było to bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Mecz dobrze nam się ułożył, ale po naszej bramce oddaliśmy pole gry - podkreślił Brzęczek dla oficjalnej strony Lechii. - Mieliśmy za mało pomysłu i agresywności. To było za mało, żeby kreować kolejne okazje do strzelenia gola. Musimy być naprawdę szczęśliwi z tego powodu, że tego meczu nie przegraliśmy - dodał opiekun ekipy z Trójmiasta. 

Media zaczęły już spekulować na temat możliwych następców Brzęczka. W tym kontekście padają przede wszystkim nazwiska Jana Urbana i Dariusza Wdowczyka, których chętnie widziałby w Lechii mający mocną pozycję w strukturach klubu Marek Jóźwiak.
Źródło: własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela