betclic

Trener Łęcznej: Czas na poważne rozmowy i poważne ruchy

Ostatnia aktualizacja: 07/11/16 09:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Myślę, że teraz czas na poważne rozmowy i poważne ruchy, bo niektórych sytuacji na boisku nie powinno być. I niektórych ludzi na boisku również - powiedział Andrzej Rybarski, cytowany przez oficjalną stronę Górnika Łęczna.

W meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasa, Górnik Łęczna przegrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:3. Trener drużyny z Lubelszczyzny, Andrzej Rybarski nie krył niezadowolenia po porażce swojego zespołu i zapowiedział, że przyszedł czas na poważne rozmowy i ruchy.

- Przegrywamy 2:3, myślę, że teraz czas na poważne rozmowy i poważne ruchy, bo niektórych sytuacji na boisku nie powinno być. I niektórych ludzi na boisku również. Jeżeli chcemy grać w Ekstraklasie, to prezentujmy poziom Ekstraklasy - ocenił Rybarski.

Łęcznianie stracili gola już w 8. minucie spotkania za sprawą trafienia Rafała Boguskiego.

- Miałem przed tym meczem pewną strategię grania z Wisłą. Wiedziałem, że lepiej im idzie, niż szło. I wiem, że ten mecz był dla nich bardzo ważny, aby go wygrać. Moją strategią było nie stracić bramki w pierwszej połowie i wybić Wisłę z rytmu. Można powiedzieć, że ta strategia w siódmej czy ósmej minucie rozwaliła się. Nie ze względu na to, że byliśmy źle przygotowani do meczu, tylko ze względu na to, że nie każdy do końca wykonał swoją robotę - dodał 36-letni szkoleniowiec.

Po 15 kolejkach Górnik Łęczna zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma tyle samo punktów (14) co ostatni Ruch Chorzów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela