betclic

Trener Łęcznej: Jeżeli takie jedenastki będą gwizdać sędziowie...

Ostatnia aktualizacja: 06/08/16 22:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Piłkarze zaprezentowali się bardzo bojaźliwie, niektórzy myślą że mogą przebiec całe boisko z piłką i nikt im jej nie zabierze. Zagraliśmy słaby mecz – powiedział tuż po spotkaniu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (1:2) szkoleniowiec Górnika Łęczna, Andrzej Rybarski.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy sobotniego starcia wpisywali się odpowiednio Vlastimir Jovanović oraz Martin Juhar. Natomiast honorową bramkę dla gości w doliczonym czasie gry zdobył Maciej Szmatiuk.

– Rzut karny być może był, być może nie. Jeżeli takie jedenastki będą gwizdać sędziowie, to w ekstraklasie zacznie padać więcej bramek. Jeżeli chodzi o postawę zespołu, to do tej pory mówiłem o nim jako walczakach, którzy skaczą i grają o każdy centymetr boiska – stwierdził Andrzej Rybarski, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Po dzisiejszym meczu nie mogę tak powiedzieć. Piłkarze zaprezentowali się bardzo bojaźliwie, niektórzy myślą że mogą przebiec całe boisko z piłką i nikt im jej nie zabierze. Zagraliśmy słaby mecz – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela