betclic

Trener Łęcznej rozczarowany odpadnięciem z PP

Ostatnia aktualizacja: 21/09/16 08:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Veljko Nikitović nie ukrywał rozczarowania po przegranej Górnika Łęczna w rzutach karnych z GKS-em Jastrzębie 6:7 w pierwszym meczu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Po 120 minutach gry na murawie lidera trzeciej ligi było 1:1.

- Gratuluje trenerowi GKS-u i całej drużynie. Wiedzieliśmy, że czeka nas właśnie taki mecz. Jastrzębie bardzo dobrze gra w piłkę, grają po ziemi
- przyznał Nikitović dla oficjalnej strony klubu z Górnego Śląska.

- Wyrównaliśmy w 90 minucie po rzucie karnym, potem jakoś dotrwaliśmy do karnych, które są loterią, ale to nie umniejsza temu, że Jastrzębie wygrało. Chcieliśmy dać szansę zawodnikom, którzy nie grają albo grają mniej w lidze, ale to nie znaczy, że potraktowaliśmy ten mecz ulgowo - tłumaczył personalne decyzje asystent trenera Górnika Łęczna.

- Mamy w głowie to, że czeka nas daleka podróż do Szczecina i najlepszym zawodnikom daliśmy odpocząć. Niestety ci zawodnicy, którzy grali, nie sprostali zadaniu i skończyło się tak, jak się skończyło. Jeszcze raz gratuluję GKS-owi i życzę, żeby byli czarnym koniem tej edycji Pucharu Polski - podsumował Nikitović.

(za gksjastrzebie.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!