Trener Legii: Brakuje nam piłkarzy, zespół jest w budowie

ASInfo
- Dopiero budujemy drużynę, ciągle brakuje nam piłkarzy. Proszę mi wierzyć, gdy skład będzie kompletny, nasza gra będzie wyglądała dużo lepiej - powiedział trener Legii Besnik Hasi, cytowany przez oficjalną stronę internetową stołecznego klubu, po remisie z Jagiellonią Białystok 1:1 w 1. kolejce LOTTO Ekstraklasy.

Powinniśmy wygrać ten mecz. Stworzyliśmy bardzo wiele sytuacji bramkowych. Rywal strzelił gola po naszym błędzie, to była jego pierwsza szansa -

Daliśmy odpocząć kilku piłkarzom, bo najważniejszy jest dla nas wtorek i rewanż ze Zrinjskim Mostar. Po przerwie zdjąłem Gui, który narzekał na ból w nodze. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Przeciwnik zaczął grać lepiej dopiero po zmianach w naszej drużynie i czerwonej kartce dla Aleksandrowa. Wtedy trochę spanikowaliśmy. Szkoda, że straciliśmy punkty. Trzeba jednak zauważyć pozytywy i pokazać je we wtorek

Rewanżowe mecze kwalifikacji Ligi Mistrzów już we wtorek. Wyniki Legii, jak również pozostałych naszych reprezentantów w europejskich pucharach, możecie typować na stronie Bet.pl.