betclic

Trener Legii: Gramy 16 meczów w dwa miesiące. To bardzo dużo

Ostatnia aktualizacja: 29/07/16 19:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Legia Warszawa zagra w sobotę z Wisłą Płock w meczu 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Besnik Hasi, trener mistrzów Polski, powiedział, że jego podopieczni muszą uważać na kontuzje.

- Gramy 16 meczów w dwa miesiące, to niesamowite, to bardzo dużo. Musimy uważać na zawodników, żeby nie doznali kontuzji. Na pewno nie zagra Michaił Aleksandrow, który jest jeszcze zawieszony za czerwoną kartkę w meczu z Jagiellonią Białystok. Myślę nad niektórymi zawodnikami, nad unikaniem ryzyka. Dla innych zawodników jest to szansa na pokazanie tego, co potrafią. Widziałem Wisłę w pierwszym meczu sezonu. To bardzo entuzjastyczna drużyna. To nie będzie łatwy wyjazd. Mieliśmy trudne spotkanie w środę, męczącą podróż. Mam nadzieję, że zespół, który zagra, podoła zadaniu - powiedział Hasi, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu ze stolicy.

Jako ocenia najbliższych przeciwników? - Mają dużo entuzjazmu w swojej grze. To typowe dla drużyn, które awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej, wygrywając wcześniej dużo spotkań. Zagrali bardzo dobrze na inaugurację rozgrywek. Kupili kilku zawodników, znam Siergieja Kriwca z czasów, kiedy grał jeszcze w BATE Borysów. To dobry zespół i to nie będzie dla nas łatwe spotkanie. Musimy zagrać na bardzo dobrym poziomie, żeby przywieźć dobry wynik - podkreślił szkoleniowiec mistrzów Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!