betclic

Trener Legii stawia na swoich ludzi

Ostatnia aktualizacja: 05/06/16 17:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Nowy trener Legii Besnik Hasi będzie miał w sztabie swoich ludzi - asystenta analityka i trenera od przygotowania fizycznego, który będzie częścią większej grupy, związanej m.in. z monitoringiem.

- Wszystko na to wskazuje, że Sebastian Krzepota również będzie uczestniczył w tym projekcie. W ogóle w poważnych klubach, za przygotowanie fizyczne odpowiada wiele osób. Poza tym Aleksandar Vuković będzie drugim trenerem. Podsumowując - sztab wygląda podobnie, zamiast trzech osób, będą dwie. Reszta zostaje. Warto też podkreślić, że "Szamo" (Grzegorz Szamotulski - przyp. red.) będzie w sztabie pierwszego zespołu - potwierdził prezes warszawskiej ekipy, Bogusław Leśnodorski cytowany przez portal Legia.Net.

Hasi od marca 2014 roku prowadził Anderlecht Bruksela. Ze stołeczną drużyną zdobył mistrzostwo kraju. Wcześniej pracował jako asystent Ariela Jacobsa i Johna van den Broma. Był również piłkarzem "Fiołków".

Po zakończeniu rozgrywek kontrakt dotychczasowego trenera Stanisława Czerczesowa został rozwiązany za porozumieniem stron.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela