betclic

Trener Legii: Wciąż mamy wiele rzeczy do popraw

Ostatnia aktualizacja: 24/06/16 11:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

- Wciąż mamy wiele rzeczy do poprawy, ale wydaje mi się, że już jakiś mały progres zaliczyliśmy. Nadal brakuje nam kilku piłkarzy, więc szlifowanie naszej taktyki nie jest najłatwiejszym zadaniem - powiedział po sparingu z Dinamem Tbilisi trener Legii, Besnik Hasi cytowany przez portal Legia.Net.

Nowy opiekun mistrzów Polski w kilku zdaniach ocenił swoich podopiecznych: -
Fizycznie nasz zespół wyglądał lepiej niż w zeszłym tygodniu. To jest najważniejsza kwestia. Niektórzy z zawodników zagrali około godziny, a inni jeszcze więcej. Wynik na razie schodzi na drugi plan. Plusem tego sparingu jest fakt, iż w ostatnim kwadransie wystąpiło kilku młodych graczy. Wykonali oni swoje zadania należycie - zapewnił Hasi.

- Nie lubię wyróżniać piłkarzy indywidualnie. Cieszę się, że nasza wykonana praca daje efekty. Elementy, które powtarzamy na treningach, przenieśliśmy na ten sparing. Musimy jednak tworzyć jedną drużynę. Nasza gra powinna być szybsza. Myślę, że jak będę miał do dyspozycji cały skład, zanotujemy kolejny progres
- zaznaczył Albańczyk i równocześnie zapewnił, że jest zadowolony z warunków, jakie panują na obozie przygotowawczym w Austrii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela