expekt

Trener Litwinów: Gra z Polską to zaszczyt

Ostatnia aktualizacja: 06/06/16 07:16, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Litwy Edgaras Jankauskas jest przekonany, że poniedziałkowe spotkanie z Polakami będzie dla jego podopiecznych cennym sprawdzianem.

- Dla nas to zaszczyt, że możemy się zmierzyć z tą reprezentacją. Mamy oczywiście swoje cele. W poniedziałek będziemy mogli skonfrontować naszą siłę z godnym przeciwnikiem
- powiedział litewski szkoleniowiec podczas niedzielnej konferencji prasowej.

Zapewnił również, że jego zawodnicy nie odpuszczą tego starcia, ale będą grali fair, aby dodatkowo nie osłabić Polski przed mistrzostwami Europy. Jego zdaniem Biało-Czerwoni powinni podczas turnieju we Francji wyjść z grupy, gdyż w "polskiej drużynie grają świetni zawodnicy”.

Szkoleniowiec Litwinów nie chciał zdradzić, czy na boisko wybiegnie bramkarz Emilijus Zubas, który w ubiegłym sezonie grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała. - Mamy trzech równorzędnych golkiperów i każdy z nich ma szansę, aby jutro zagrać - stwierdził.

Poniedziałkowe starcie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, odbędzie się na stadionie krakowskiej Wisły.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Mustafa
Zarejestrowany od: 242 dni
Ilość komentarzy: 1675
Oceny: +11490
Kibicuje:
Santos Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Feyenoord Wisła Kraków Polska
06.06.2016 / 07:19:43
Zapewnił również, że jego zawodnicy nie odpuszczą tego starcia, ale będą grali fair, aby dodatkowo nie osłabić Polski. i oby tak zagrali Szacunek !
Junior
tasiemiec
Zarejestrowany od: 745 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +552
Kibicuje:
Derby County FC Polska
06.06.2016 / 14:46:14
Oby, bo Holendrzy to jechali z nami ostro. Ich kibice życzyli nam powodzenia na Euro, ale sami piłkarze mieli w dupie czy przetrącą kilku naszym nogi czy nie.