betclic

Trener Liverpoolu: Byliśmy lepsi od rywala

Ostatnia aktualizacja: 07/02/16 12:05, Komentarzy: 1

0
1
Fot. kenny1 / Shutterstock.com

Trener Liverpoolu, Pepijn Lijnders zaznaczył na konferencji prasowej po meczu z Sunderlandem (2:2), iż jego zdaniem The Reds w pełni zasłużyli na komplet punktów. 33-letni Holender zastąpił na spotkaniu z dziennikarzami menadżera Juergena Kloppa, który w sobotę przeszedł operację wyrostka robaczkowego.

Ekipa z czerwonej części Merseyside roztrwoniła dwubramkową zaliczkę. Czarne Koty potrzebowały zaledwie siedmiu minut, aby odrobić stratę i w ostatecznym rozrachunku wywieźć jeden punkt z Anfield. Bramki dla gości sobotniej rywalizacji strzelali odpowiednio Adam Johnson i Jermain Defoe.

- Niemal przez całe spotkanie graliśmy bardzo dobrze. Byliśmy zdecydowanie lepsi od rywala niemal w każdym aspekcie, szczególnie po bramce, która otworzyła wynik - przyznał Pepijn Lijnders, cytowany przez "liverpoolfc.com".

- W ostatnich dziesięciu minutach Sunderland miał jednak zdecydowanie zbyt wiele miejsca na rozgrywanie akcji. Dodatkowo pozwoliliśmy mu na grę długą piłką - kontynuował były szkoleniowiec drużyny Liverpoolu do lat 18. 

- Wydawało nam się, że w pełni kontrolujemy boiskowe wydarzenia. Niestety nagle wszystko wywróciło się do góry nogami. Ostatnie minuty meczów to okres, w którym trzeba zachować szczególną ostrożność i koncentrację - dodał. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 913 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
07.02.2016 / 12:28:23
I co z tego , jak stracone 2 punkty

Tabela