betclic

Trener Milanu: To jest krok wstecz

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 16:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Alicia Chelini / Shutterstock.com

AC Milan przegrał w meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Udinese 0:1, tracąc gola w końcówce spotkania. Vincenzo Montella, trener "Rossonerich", podkreślił, że jego zespół nie może teraz stracić entuzjazmu.

- Mogliśmy i powinniśmy zrobić więcej. Wiedzieliśmy, jak trudne będzie te spotkanie. Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, ale nie jestem zadowolony z drugiej. Nie mieliśmy odpowiedniej mentalności, aby wygrać. Ta przegrana jest krokiem wstecz w porównaniu do spotkań z Torino oraz Napoli. Cały czas jednak pracujemy i potknięcia mogą się przytrafić - powiedział Montella, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z San Siro.

- W drugiej połowie za bardzo czekaliśmy z tyłu. Co dziwne, Udinese stworzyło sobie więcej okazji w pierwszej połowie, kiedy graliśmy lepiej - stwierdził szkoleniowiec Milanu.

Jego zespół po trzech rozegranych spotkaniach zajmuje 15. miejsce z trzema punktami na koncie.

- Jestem optymistą. Zostałem wybrany, aby rozwiązywać problemy. Musimy pracować, bo wiemy, że trzeba się poprawić. Kibice nas wygwizdali po końcowym gwizdku, jesteśmy rozczarowani i chcemy się poprawić także dla nich. Nie wolno nam stracić entuzjazmu. Musimy wszyscy zrozumieć, że przegrywanie nie jest takie samo jak wygrywanie. Musimy robić więcej, z większym głodem i i pragnieniem - podkreślił Montella.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6417
Oceny: +18472
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 09:02:17
Też zagrają dobrze z Sampdorią a i tak przegrają.

Tabela