Trener Milanu: To jest krok wstecz

Alicia Chelini / Shutterstock.com
AC Milan przegrał w meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Udinese 0:1, tracąc gola w końcówce spotkania. Vincenzo Montella, trener "Rossonerich", podkreślił, że jego zespół nie może teraz stracić entuzjazmu.

Mogliśmy i powinniśmy zrobić więcej. Wiedzieliśmy, jak trudne będzie te spotkanie. Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, ale nie jestem zadowolony z drugiej. Nie mieliśmy odpowiedniej mentalności, aby wygrać. Ta przegrana jest krokiem wstecz w porównaniu do spotkań z Torino oraz Napoli. Cały czas jednak pracujemy i potknięcia mogą się przytrafić

- W drugiej połowie za bardzo czekaliśmy z tyłu. Co dziwne, Udinese stworzyło sobie więcej okazji w pierwszej połowie, kiedy graliśmy lepiej -

Jestem optymistą. Zostałem wybrany, aby rozwiązywać problemy. Musimy pracować, bo wiemy, że trzeba się poprawić. Kibice nas wygwizdali po końcowym gwizdku, jesteśmy rozczarowani i chcemy się poprawić także dla nich. Nie wolno nam stracić entuzjazmu. Musimy wszyscy zrozumieć, że przegrywanie nie jest takie samo jak wygrywanie. Musimy robić więcej, z większym głodem i i pragnieniem -