betclic

Trener Norwich: Chcemy wygrać z The Reds

Ostatnia aktualizacja: 20/09/15 13:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Martin Thirkettle, wikicommons

Szkoleniowiec Norwich City, Alex Neil przyznał tuż przed ligową rywalizacją z Liverpoolem w ramach 6. kolejki Barclays Premier League, iż jadą oni do czerwonej części Merseyside z ogromną nadzieją na korzystny rezultat.

Kanarki całkiem przyzwoicie rozpoczęły bieżący sezon ligowy w najważniejszej klasie rozgrywkowej w Anglii. Ekipa z Carrow Road po pięciu rozegranych spotkaniach plasuje się na jedenastym miejscu. W razie ewentualnego zwycięstwa na Anfield może zrównać się punktami z takimi zespołami jak Arsenal, czy też Manchester United.

- Notoryczna zmiana nastroju w futbolu jest bardzo zabawna. Kiedy drużyna przegrywa mecz to wszyscy są zasmuceni, ale gdy uda się zainkasować trzy punkty to wówczas wszyscy się radują - powiedział Alex Neil, cytowany przez "canaries.co.uk".

- Po ostatnim meczu zyskaliśmy sporo pewności siebie. Mam ogromną nadzieję, że przełoży się ona na rywalizację w niedzielę. Nasz cel jest zawsze taki sam. W każdym spotkaniu chcemy wygrać i zaprezentować się z jak najlepszej strony - kontynuował.

- Liverpool nie miał łatwo na początku kampanii. Ich terminarz był ciężki, tak więc nie do końca zgodzę się ze stwierdzeniem, że przechodzą oni w tym momencie kryzys. Takie postawienie sprawy nie byłoby do końca sprawiedliwe - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!