betclic

Trener Palermo: Jesteśmy najgorsi

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 19:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. palermocalcio.it (Gilardino strzela Szczęsnemu w niedawnym meczu Palermo-Roma)

Prezydent US Citta di Palermo, Maurizio Zamparini przyznał, iż na chwilę obecną jego drużyna prezentuje się na tle innych zespołów w Serie A najgorzej, ale mimo to nie stracił wiary w menadżera, Giuseppe Iachiniego.

Ekipa ze Stadio Renzo Barbera po siedmiu rozegranych spotkaniach plasuje się na trzynastym miejscu. Warto zaznaczyć, iż Rosanero na chwilę obecną legitymują się serią czterech porażek z rzędu.

Żadna inna drużyna grająca we włoskiej ekstraklasie nie może pochwalić się równie negatywnym bilansem. Najbliższą okazję do przełamania niekorzystnej passy Palermo będzie miało tuż po przerwie na reprezentacje. Wówczas zmierzy się z zamykającą ligową tabelę Bologną FC.

- W tej chwili jesteśmy najgorszym zespołem w Serie A - powiedział otwarcie Maurizio Zamparini, cytowany przez "Football Italia". - Oczywiście, że jestem bardziej zaniepokojony niż kilka dni temu - kontynuował.

- Giuseppe Iachini nie musi jednak martwić się o swoją pozycję, bowiem wciąż w niego wierzę. To nie jest tak, że jest on niekompetentny, on po prostu nie poznał jeszcze w stu procentach zespołu - zaznaczył 74-letni Włoch.

- On jest doświadczonym trenerem, który na pewno już wkrótce wyprowadzi drużynę z kłopotów. Nawet, jeśli teraz nie widzę żadnej innej ekipy, która prezentowałaby się gorzej niż my - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela