betclic

Trener Piasta: Cały czas brakuje nam napastnika

Ostatnia aktualizacja: 31/07/16 16:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Jiri Necek przed rywalizacją Piasta Gliwice z Koroną Kielce uczula swoich podopiecznych przede wszystkim na zachowanie koncentracji w pierwszych minutach. Wicemistrzowie Polski w ten sposób tracili gole w poprzednich spotkaniach.

- Nie wiem czym to jest spowodowane, ale tak nie może być - podkreślił Necek w rozmowie z oficjalną stroną Piasta.

- Być może jest to mój błąd, że na to nie naciskam, ale za bardzo nie chcę przypominać o tym zawodnikom, żeby nie mieli tego w głowach i byli dobrze przygotowani. Jeśli będziemy cały czas o tym rozmawiać, to na pewno zostanie to w podświadomości - kontynuował opiekun wicemistrzów Polski.

- W dalszym ciągu brakuje nam napastnika i cały czas pracujemy, żeby sprowadzić go do klubu. Nie poddajemy się jednak i próbujemy go zastąpić zawodnikami, których mamy obecnie w zespole. Jest szansa, że ktoś do nas dołączy - ujawnił Necek.

- Nie chcemy jednak niczego przyśpieszać i nie zamierzamy ściągać pierwszego lepszego piłkarza, o którym nic nie wiemy. Ta decyzja musi być przemyślana. Drużyna wie o wszystkim i jest świadoma, że to może chwile potrwać, bo to naprawdę musi być ktoś sprawdzony - podsumował trener gliwiczan.

(za piast-gliwice.eu)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela