betclic

Trener Piasta nie wyklucza kolejnych transferów

Ostatnia aktualizacja: 08/01/16 17:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Trener Piasta Gliwice Radoslav Latal przyznał w ostatnim wywiadzie, że jego zespół właściwie przepracował okres bez treningów. Czech dodał także, że do kadry obecnego lidera Ekstraklasy może dołączyć jeszcze kilku piłkarzy.

- Moi zawodnicy bardzo dobrze przepracowali czas bez wspólnych treningów i na zajęcia wrócili bez żadnych problemów z dodatkowymi kilogramami. Teraz musimy troszkę pobiegać i treningu wydolnościowym skupimy się w najbliższym czasie - aż do hiszpańskiego zgrupowania - powiedział 46-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bukata to zawodnik, który przyszedł do nas z Koszyc. Jest bardzo podobny do Radka Murawskiego. Może bowiem zagrać niemal w każdym fragmencie środka pola - jako pomocnik ofensywny, defensywny czy nawet na boku. Naprawdę jest bardzo wszechstronny, a to dla nas dobry znak - dodał.

- Przed nami jeszcze kilka transferów, ale nie szukamy zawodników tylko na uzupełnienie składu. My chcemy graczy, którzy będą w stanie z miejsca wejść do podstawowej jedenastki, bo na uzupełnienie mamy wielu młodych chłopaków. Nie ukrywam też, że pozycja lidera pomaga przy rozmowach transferowych. Stąd też liczę jeszcze na jednego czy maksymalnie dwóch nowych piłkarzy, bo nie chcę w szatni zrobić rewolucji. Mamy dobrą drużynę, która potrzebuje kilku poprawek. Do czasu wyjazdu do Hiszpanii będziemy mieli zamkniętą kadrę. Podczas tego obozu - już ze stabilną ekipą - będziemy przygotowywać się do walki w lidze - zaznaczył.

- Od prezesa Adama Sarkowicza otrzymałem zapewnienie, że nikt od nas nie odejdzie zimą i bardzo się z tego cieszę. Zresztą, ja odbyłem rozmowy z kluczowymi zawodnikami i wiem, że oni wcale nie chcą opuszczać Okrzei. A samo zamieszanie transferowe nie robi na nas żadnego wrażenia - skupiamy się na sobie i realizujemy nakreślone wcześniej cele - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 481 dni
Ilość komentarzy: 555
Oceny: +3960
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
08.01.2016 / 18:12:47
Piast szuka wzmocnień przed rundą wiosenną.

Tabela