betclic

Trener Piasta: Puchary? Najpierw pierwsza ósemka

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 09:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Nie spodziewałem się, ze uda nam się tak zdominować zespół Śląska. Oczywiście mam na myśli tylko pierwszą połowę - przyznał po zwycięstwie we Wrocławiu 2:1 trener Piasta Gliwice Radoslav Latal.

Ekipa z Górnego Śląska nie przestaje zadziwiać i dzięki piątkowej wygranej umocniła się na pozycji lidera tabeli Ekstraklasy. Europejskie puchary to jednak jeszcze odległy temat dla sztabu szkoleniowego i działaczy tej drużyny.

- W drugiej połowie zagraliśmy bardzo słabo. Zszedł Martin Nespor, a w jego miejsce pojawił się Gerard Badia, to szybko zaowocowało i udało nam się ponownie wyjść na prowadzenie. Myślałem, że Śląsk będzie zmęczony po meczu w Pucharze Polski, ale wyglądali na boisku jak naprawdę mocny fizycznie zespół - podkreślił Czech cytowany przez oficjalną stronę Piasta.

- Na pewno nie możemy powiedzieć, że walczymy o europejskie Puchary. Jest na to zdecydowanie za wcześnie. Rozegraliśmy dopiero dziesięć spotkań. Mamy 24 punkty i przed nami jeszcze długa droga. Najpierw wywalczmy pierwszą ósemkę, a potem będziemy myśleć co dalej - podsumował Latal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
26.09.2015 / 09:50:06
Piast idzie po mistrza

Tabela