betclic

Trener Piasta: To poważne osłabienie

Ostatnia aktualizacja: 28/11/15 09:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Piasta Gliwice Radoslav Latal po zwycięskim meczu z Ruchem Chorzów 3:0 był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy po trzynastej wygranej w bieżących rozgrywkach umocnili się na pozycji lidera Ekstraklasy.

- Początek nie był jednak dla nas zbyt dobry, bo nie graliśmy tego, co potrafimy. Dopiero po pierwszym golu zaczęło nam iść lepiej. Jestem bardzo zadowolony, że zagraliśmy na zero - podkreślił Latal cytowany przez oficjalną stronę Piasta.

- Napastnicy także rozkręcili się po pierwszym trafieniu. Wtedy też wszyscy wiedzieli co mają robić. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że gramy na zero z tyłu i tak też się stało. Jestem bardzo zadowolony - zaznaczył raz jeszcze czeski szkoleniowiec.

We wtorek Piast zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. W kolejnych derbach Górnego Śląska nie będzie mógł wystąpić Hebert. Brazylijczyk musi pauzować za żółte kartki. - Strata Heberta na pewno jest poważnym osłabieniem. Dodatkowo Kornel Osyra jest na antybiotykach. Zobaczymy, w jakiej formie będzie w sobotę - dodał Radoslav Latal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!