betclic

Trener Porto: Nie mamy celów ani limitów. Chcemy rywalizować z każdym

Ostatnia aktualizacja: 14/09/16 16:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Carla Cortés, wikipedia

FC Porto zagra w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów z FC Kopenhaga. Nuno Espirito Santo, trener drużyny z Portugalii, stwierdził, że jego zespół nie ma limitów. 

- Pierwszym celem jest najbliższy mecz. To jest najważniejsze. Chcemy rozegrać dobre spotkanie. Liczymy, że pomoże nam w tym również fantastyczne wsparcie naszych kibiców na Estadio do Dragao. Później, nie mamy celów ani limitów. Chcemy rywalizować z każdym - powiedział Nuno Espirito Santo, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Bycie faworytem nie gwarantuje zwycięstwa. Musimy być dobrze przygotowani i grać z poświęceniem oraz zaangażowaniem potrzebnym do wygranej - stwierdził szkoleniowiec "Smoków". 

- Dobrze znamy naszych rywali. W dzisiejszych czasach wszyscy się znają. Oni nie przegrali jeszcze w krajowych rozgrywkach, a także w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Podejdą do tego spotkania jako niepokonani. My jednak myślimy tylko o sobie. Chcemy się nadal rozwijać i pokazać, że jest nas niezwykle trudno pokonać na naszym stadionie - podkreślił Nuno Espirito Santo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7286
Oceny: +20490
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
18.09.2016 / 11:03:34
Porto ale słabo.