betclic

Trener Realu: nie potrzebujemy transferów

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 19:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Ondrej Deml / Shutterstock.com

Trener Realu Madryt Rafael Benitez podczas poniedziałkowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat kluczowych zawodników swojego zespołu i potencjalnych wzmocnień jeszcze w obecnym okienku transferowym.

- Cristiano Ronaldo i Benzema mają drobne urazy. Nie chcemy podejmować ryzyka, ponieważ ich zdrowie jest najważniejsze. Reszta drużyny może grać. Jedynym wyjątkiem jest Coentrao, który niedługo dołączy do składu - powiedział trener cytowany przez dziennik "Marca".

- Real sprowadził kilku zawodników, więc mamy świetną ekipę. Musimy ciężko pracować, aby zdobyć jak najwięcej możliwych tytułów - dodał.

- Gareth Bale jest znakomitym piłkarzem i wiem, że jest tutaj szczęśliwy. Nie zamierzam mówić o żadnych ofertach z nim związanych. Będzie miał z nami dobry sezon - zapewnił szkoleniowiec.

- Moje pierwsze wrażenie jest doskonałe. Mam bardzo dobry zespół i graczy, jestem zachwycony. Od samego początku mamy wielką chęć na zdobywanie tytułów - kontynuował hiszpański szkoleniowiec.

Odnosząc się do potencjalnego transferu De Gei dodał stanowczo: - Mam trzech bardzo dobrych bramkarzy. Mogę rozmawiać wyłącznie o nich, o nikim innym.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 726
Oceny: +3942
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
04.08.2015 / 07:52:06
konkretnie, to mi się podoba mimo że średnio lubię real i benego :)

Tabela