betclic

Trener Romy: Mamy swoje ambicje

Ostatnia aktualizacja: 29/09/15 12:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mustapha ennaimi, wikicommons

Szkoleniowiec AS Romy Rudi Garcia przyznał na konferencji prasowej przed meczem z BATE Borysów, iż jego podopieczni muszą zagrać we wtorkowym meczu na sto procent jeżeli chcą zainkasować komplet punktów.

Ekipa ze Stadio Olimpico od remisu z FC Barceloną 1:1 (1:1) rozpoczęła zmagania w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie. Decydującą o podziale punktów bramkę dla rzymskiego klubu strzelił Alessandro Florenzi.

- BATE to zespół, który jest już przyzwyczajony do gry w piłkarskiej Lidze Mistrzów – powiedział Rudi Garcia. - Kontrolują oni rozgrywki ligowe, tak więc w pełni mogą skupić się na Champions League – zaznaczył.

- My jako zespół mamy swoje ambicje, w każdym meczu chcemy grać na maksimum swoich umiejętności. Od ostatniego meczu z FC Barceloną nic się nie zmieniło. Nadal uważam, że trzy następne spotkania będą kluczowe – stwierdził.

- Za każdym razem, kiedy punktujesz robisz krok do przodu. Natomiast, kiedy przegrywasz robisz krok w tył. Zdobyliśmy punkt w starciu z Barceloną, tak więc powinniśmy zyskać dodatkową pewność siebie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!