betclic

Trener Romy: Nie dało się wygrać z Barcą

Ostatnia aktualizacja: 26/11/15 17:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

We wtorkowy wieczór FC Barcelona wygrała przed własną publicznością z AS Roma 6:1 w meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. - Trzeba pokonać BATE u siebie, jeśli chcemy przejść do 1/8 finału. Strzelili piękne gole, są wielkimi mistrzami, w tym momencie nie mieliśmy szans ich doścignąć. Nie martwię się niczym - przyznał opiekun włoskiej ekipy, Rudi Garcia.

- Przegrywanie w ten sposób nigdy nie jest miłe, ale nie ma to nic wspólnego z porażką, którą ponieśliśmy w poprzednim sezonie u siebie z Bayernem Monachium. Uważam, że wyszliśmy na boisko z pokora, ale nawet gdybyśmy strzelili pierwsi gola i tak byśmy przegrali, gdyż rywale byli od nas mocniejsi - dodał.

- Mogliśmy strzelić gola pierwsi i potem bardziej się zamknąć na swojej połowie. Próbowaliśmy to zrobić na wszelkie sposoby, ale nawet jeśli Edin trafiłby na początku i tak byśmy przegrali - dodał trener Romy.

- W drugiej połowie, gdy zmieniliśmy ustawienie i wyszliśmy wyżej pressingiem, zamykając środek pola, nic się nie zmieniło. Nie mam niczego do zarzucenia graczom, poza faktem, że mogliśmy strzelić w pierwszej połowie, ale zwycięstwo było niemożliwe - zaznaczył.

Wygrana zapewniła podopiecznym Luisa Enrique awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. Roma znajduje się obecnie na drugiej pozycji, mając w swoim dorobku pięć punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
kasia1989
Zarejestrowany od: 646 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +200
Kibicuje:
Liverpool FC
26.11.2015 / 17:15:14
Ale pogrom