betclic

Trener Romy: nie istnieje "plan na Messiego"

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 17:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. salajean / Shutterstock.com

Trener Romy przyznał, że nie ma żadnego konkretnego planu na powstrzymanie gwiazd Barcelony. Oba zespoły zmierzą się w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

- Nie  istnieje żaden  "plan na Messiego". Tak samo, jak nie ma żadnego planu na zatrzymanie Suareza czy Iniesty - stwierdził na konferencji prasowej. 

- Trzeba pogodzić się z traktowaniem ich jako zespołu, czy to w ataku, czy w defensywie. Oczywiście nie zamierzamy bronić się przez 90 minut. Wiemy, kiedy okopać się w swoich zasiekach, ale też wiemy, co zrobić z piłką, żeby sprawić rywalowi problem - dodał.

- Wszystkim nam skończyły się już przymiotniki na opisywanie Messiego. Jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym na świecie - zaznaczył.

- Barcelona wygrała wszystkie trzy mecze w lidze hiszpańskiej. Na temat ich poziomu powiedziano już wszystko, nie ma sensu tego powtarzać. Mamy świadomość klasy rywala, mamy świadomość tego, że zmierzymy się z prawdopodobnie najlepszym zespołem, na jaki tylko mogliśmy trafić. Ale zagramy z ambicją. Chcemy wyjść z grupy, więc musimy szukać punktów w każdym meczu - zakończył Garcia.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!