Trener Rumunii: To wstyd, że nie wygraliśmy

Ostatnia aktualizacja: 16/06/16 12:06, Komentarzy: 2

0
2

Reprezentacja Rumunii zremisowała w środę 1:1 ze Szwajcarią. Trener drużyny "Tricolorii", Anghel Iordanescu powiedział, że jest rozczarowany końcowym rezultatem spotkania.

– To wstyd, że nie wygraliśmy. Niektóre rzeczy poszły niezgodnie z planem, a urazu mięśniowego doznał Bogdan Stancu. Próbowaliśmy strzelić drugiego gola, ale nam nie wyszło. Zdobycie jednego punktu jest lepsze niż nic, ale jesteśmy rozczarowani. Oczekiwaliśmy czegoś więcej
– powiedział Iordanescu.

Rumunia prowadziła od 18. minuty spotkania, po golu Stancu. Do wyrównania doprowadził jedenaście minut po przerwie Admir Mehmedi.

Po remisie Rumunia zajmuje trzecie miejsc w grupie A, mając na swoim koncie jeden punkt. Szwajcarzy zdobyli o trzy "oczka" więcej.