Trener Schalke: Byliśmy lepszą drużyną

YouTube
Schalke pokonało u siebie Herthę Berlin 2:0 w sobotnim meczu Bundesligi. Markus Weinzierl, trener drużyny z Gelsenkirchen, powiedział, że przyjemnie oglądało się grę jego podopiecznych.

- Jestem bardzo zadowolony. Zagraliśmy bardzo dobrze i byliśmy lepszą drużyną przez 90 minut gry

Mieliśmy dobre szanse, zanim jeszcze objęliśmy prowadzenie. Na przykład kiedy Leon Goretzka trafił w słupek, czy też w sytuacji sam na sam obronił ich bramkarz. Cieszę się, że Leon strzelił gola, zasłużył na to w drugiej połowie. Dobrze graliśmy po zdobyciu drugiej bramki. Był duch walki oraz cierpliwość -

To był dla nas bardzo dobry tydzień. Wyniki były dla nas dobre, ale także dobrze wyglądała nasza gra. Po porażce z Eintrachtem Frankfurt pracowaliśmy bardzo ciężko, aby naprawić, co było złe. Udało nam się to zrobić. Miałem przyjemność oglądać grę drużyny w tym meczu. To jest wielki komplement dla zespołu