betclic

Trener Sevilli: Wynik jest sprawiedliwy

Ostatnia aktualizacja: 31/08/15 09:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. inkiboo, wikicommons

W niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki Primera Division Sevilla przegrała na własnym boisku z Atletico Madryt 0:3. Po meczu trener zespołu ze stolicy Andaluzji, Unai Emery przyznał, iż jego zespół zaprezentował się słabiej od rywala i zasłużył na taki wynik.

- W ogólnym rozrachunku wynik spotkania jest sprawiedliwy. Chcieliśmy zmusić ich do głębokiej defensywy, aby stworzyć sobie odpowiednie okazje. W pierwszej połowie mieliśmy dobre momenty, w drugiej części spotkania było ich trochę więcej, ale nie kontrolowaliśmy meczu - powiedział 43-letni Hiszpan, cytowany przez dziennik "AS".

- Kiedy straciliśmy gola, musieliśmy podjąć większe ryzyko - wtedy mieliśmy nasze najlepsze momenty w grze. Chcieliśmy wyrównać wynik i odzyskać kontrolę nad spotkaniem, ale kontuzja Daniela Carrico miała duży wpływ na to, co później się wydarzyło. Atletico zdobyło swojego drugiego gola, a później dodało kolejnego. Wynik jest wysoki, ale sprawiedliwy - dodał.

- W dalszym ciągu jesteśmy na etapie budowania drużyny i przygotowywania naszej optymalnej formy. Nie chcieliśmy rozpocząć w ten sposób na własnym stadionie, ale musimy to zaakceptować i skupić się na następnych meczach - zaznaczył.

Szkoleniowiec przyznał, że jeszcze nie wiadomo jak poważna jest kontuzja Daniela Carrico. Zawodnik doznał urazu ścięgna podkolanowego, jednak nie jest pewne czy doszło do jego zerwania.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela