betclic

Trener Śląska: Tak mamy grać!

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 10:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Śląsk Wrocław wygrał przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna 2:1 (2:1) w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Wojskowych", Romuald Szukiełowicz przyznał, iż chciałby, żeby jego zespół grał tak w każdym spotkaniu.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Była walka, było zaangażowanie, ale może zabrakło trochę spokoju. Ten mecz napawa mnie nadzieją, że będziemy szli w dobrym kierunku - powiedział 66-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Zaimponowała mi sytuacja z końcówki meczu, kiedy to Jakub Wrąbel został sfaulowany, a reszta pobiegła uspokoić sytuację. O to chodzi, żeby być drużyną. Nie chcę wyróżniać nikogo, wszyscy dziś dali z siebie wszystko - dodał.

- Tak muszą wyglądać nasze spotkania. Każdy pomaga każdemu. W momencie, gdy tracimy piłkę, musimy ją od razu odzyskać, trzeba podwajać, potrajać i faktycznie dziś wielokrotnie tak było. To kilka razy dało rezultaty i odbieraliśmy futbolówkę Górnikowi. Na pewno będę to podkreślał podczas omawiania meczu
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela