betclic

Trener Śląska: To były wielbłądy, nie błędy

Ostatnia aktualizacja: 20/02/16 07:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Śląska Wrocław, Romuald Szukiełowicz nie ukrywał rozczarowania porażką 1:2 w Białymstoku z Jagiellonią na otwarcie zmagań 23. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

"Wojskowi" przerwali w ten sposób passę trzech kolejnych ligowych zwycięstw i spadli na jedenastą pozycję w tabeli. Ekipa ze stolicy Podlasia natomiast przesunęła się na siódme miejsce w klasyfikacji.

- Spotkały się dwie drużyny, potrzebują punktów jak tlenu. Padły bramki. Przegraliśmy mecz nie do przegrania. Tak bym to skomentował - podkreślił Szukiełowicz cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

- Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można w taki sposób stracić dwie bramki, mając w obu sytuacjach przewagę liczebną zawodników i popełniając takie błędy, jakie było widać. To nie były błędy, tylko wielbłądy - złościł się opiekun dwukrotnych mistrzów Polski.

- Nie chcę nikogo za ten mecz indywidualnie oceniać. Zrobimy szczegółową analizę. Jedno jest pewne. Strzał po którym padła druga bramka był uderzony przynajmniej pół metra obok słupka. Komentarz jest zbędny - podsumował Szukiełowicz.

(za jagiellonia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela