betclic

Trener Sparty: Brakuje nam Drabika

Ostatnia aktualizacja: 09/07/16 19:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Betardu Sparty Wrocław Piotr Baron był mocno rozczarowany porażką swoich podopiecznych w Rybniku 38:52 w zaległym meczu PGE Ekstraligi.

Wicemistrzowie Polski doznali w ten sposób piątej porażki w bieżących rozgrywkach i nie obronili zaliczki z pierwszego starcia z beniaminkiem, zakończonego wygraną 51:39.

Utrata punktu bonusowego w ostatnim biegu dwumeczu z "Rekinami" może mieć istotne znaczenie w walce o utrzymanie.

- Niestety nie udało nam się. Przegraliśmy cały mecz i bonus. Liczyliśmy, że chociaż ten punkt bonusowy uda nam się wywieźć z Rybnika, ale nie daliśmy rady tego dokonać - podkreślił Baron w rozmowie z oficjalną stroną klubu z Wrocławia.

- Zabrakło nam punktów, żeby to się udało, ale o tym, czy ktoś zawiódł, to będziemy sobie rozmawiać wewnątrz drużyny. Zostały nam jeszcze cztery mecze rundy zasadniczej. Czeka nas w nich sporo pracy i może wtedy będzie lepiej - kontynuował opiekun ekipy z Dolnego Śląska.

- Na pewno brakuje nam Maksyma Drabika, który jest silnym punktem naszego zespołu. Tak to jednak jest, że kiedy zawodnik zdobywający osiem punktów na mecz ma kontuzję, to taka strata dotknęłaby każdą drużynę - dodał Piotr Baron.

(za wts.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!