betclic

Trener Stali Gorzów o przygotowaniach do sezonu

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikicommons

Szkoleniowiec Stali Gorzów Stanisław Chomski przed wyjazdem z drużyną na obóz do Karpacza zapewnia, że jego podopieczni nie będą tracić czasu.

- Zamierzam z moimi współpracownikami, czyli Jurkiem Buczakiem, trenerem Piotrem Paluchem i psychologiem Julią, tak wszystko zorganizować, żeby chłopacy się nie nudzili
- podkreślił Chomski w rozmowie z oficjalną stroną ośmiokrotnych mistrzów Polski.

- Podstawowym zadaniem i celem tego obozu jest integracja, ale może nie tak szeroko pojęta. To nie od razu uda się zrobić, ale chcę, żeby zawodnicy, przekraczając bramę Stadionu im. Edwarda Jancarza, zostawili wszystko to, co jest prywatne za tą bramą, a wjeżdżali jako jedna rodzina zawodników Stali, która wie, jaki cel im przyświeca i chce ten cel zrealizować wspólnymi siłami - wyznał opiekun ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej.

- Zespół musi być jak najwięcej czasu ze sobą. Będziemy zaczynali od rozruchu porannego, wspólnego śniadania, wyjazdu na narty czy innych form. To kilka dni, które chcemy spędzić intensywnie. Będzie dużo zajęć nie tylko na bazie squasha i mini-piłki, ale także priopercepcja i teambuildingu, którym zajmować się będzie pani psycholog. Trzeba będzie współpracować z partnerem, być skoncentrowanym, zmusić się do pobudzenia intelektualnego - dodał Chomski.

Stal Gorzów nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie 8 kwietnia spotkaniem wyjazdowym z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!