betclic

Trener Stali Gorzów: Wynik jest wymowny

Ostatnia aktualizacja: 09/05/16 18:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Szkoleniowiec Stali Gorzów, Stanisław Chomski, nie ukrywał radości i satysfakcji po rozgromieniu przez jego podopiecznych Get Well Toruń 62:28. 

Ośmiokrotni mistrzowie Polski zachowali w ten sposób miano niepokonanych i dzięki trzeciej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli PGE Ekstraligi. 

- Cieszę się z takiego wyniku. Przy takiej drużynie rywali, tylko jedno indywidualne zwycięstwo Hancocka, to jest wymowne chyba - podkreślił Chomski na antenie "Radia Gorzów". 

- Mieliśmy zgrany zespół na torze i było widać, że zawodnicy nie przeszkadzają sobie na torze, a wręcz pomagają. Oby tak dalej - kontynuował opiekun ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej. 

- Obawiałem się tego meczu, bo była to drużyna naszpikowana gwiazdami, które każdy zna. Ich potencjał jest ogromny. Chcieliśmy wygrać, ale że z takim przytupem, tego się nie spodziewałem - przyznał trener Stali. 

- Na pewno wyścigi w drugiej fazie zawodów mogły się podobać. Wykorzystywaliśmy to, co w ubiegłym roku zaczęło już funkcjonować. Jeszcze jest jednak dużo do poprawienia - podsumował Chomski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!