betclic

Trener Stali Gorzów: Żużel to sport, którego się nie zapomina z dnia na dzień

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 20:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Szkoleniowiec Stali Gorzów Stanisław Chomski, nie przywiązuje większej wagi do pierwszych treningów swoich podopiecznych, jakie odbyli w Pile i w niemieckim Wittstock. 

- Żużel to jest sport, którego się z dnia na dzień nie zapomina. Po prostu trzeba mieć organizm przygotowany w ogólnym tego słowa znaczeniu. Pod tym kątem mieliśmy obóz, podczas którego pokazywaliśmy zawodnikom, jakie ćwiczenia wykonywać, aby osiągnąć zamierzony cel - podkreślił Chomski w rozmowie z oficjalną stroną Stali Gorzów. 

- Treningi były lekko zadaniowe. Dużo kółek indywidualnych, zmian jednostek napędowych, ustawień. Różna jazda po różnej linii toru, po szerokiej i po wąskiej - wyznał doświadczony szkoleniowiec ośmiokrotnych mistrzów Polski. 

- Ja jakoś szczególnie nie stawiałem przed zawodnikami wymagań, a jeśli już to bardzo mało. W większości dowolność treningu była zawodnikom zostawiana - dodał Chomski. 

Stal Gorzów nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie w piątek 8 kwietnia spotkaniem wyjazdowym z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno. Transmisja od godz. 19:30 w stacji "nSport + HD"!

(za stalgorzow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!